Bg-Cs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bg-Cs


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вицове :Р

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
LP | Silver
Напреднал
Напреднал
LP | Silver


Брой мнения : 79
Join date : 25.09.2008

Вицове :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Вицове :Р   Вицове :Р Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 1:31 pm

Отиват полицаите да хванат Щирлиц в квартирата му. Тропат на вратата и викат: - Щирлиц! Излизай! Нищо. - Щирлиц! Излизай, знаем, че си вътре! Отвътре се чува глас: - Мммм…. Може да съм излязъл. - Не ни будалкай, Щирлиц, обувките са ти тука! Излизай! Пауза, мълчание. След малко отвътре пак се чува глас: - Амиии…. Може да съм излязъл бос. Полицаите: - Ех, гадината мръсна, пак се измъкна..

BTW : Имам 40 мнения banana
Върнете се в началото Go down
LP | Bronze
Напреднал
Напреднал
LP | Bronze


Брой мнения : 55
Join date : 25.09.2008
Age : 28
Местожителство : slifen bace

Вицове :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове :Р   Вицове :Р Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 2:11 pm

Блондинка влиза в компютърен магазин и казва:
- Извинете, имате ли гениална мишка шофьор за малки меки прозорци?
- ?!?!?!?.... сигурно имате в предвид "Genius mouse driver for Microsoft Windows"? xaxaxa
Върнете се в началото Go down
https://bg-cs.catsboard.com/forum.htm
LP | Silver
Напреднал
Напреднал
LP | Silver


Брой мнения : 79
Join date : 25.09.2008

Вицове :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове :Р   Вицове :Р Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 5:55 pm

Дневник На Руски Терорист

Ден 1. Хванахме заложници. Барикадирахме се. Пихме с всички.
Ден 2. Пак пихме с всички. За малко да умра.
Ден 3. Ударихме по няколко бири за махмурлука. Поискахме откуп: самолет и за всеки заложник по каса бира.
Ден 4. Властите дадоха каквото искахме. Изпихме пивото. Заложниците не искат да си тръгват. Трябва да продаваме оръжието, няма бира.
Ден 5. Дойдоха специалните части. Разменихме гранати за водка. Напихме се всички.
Ден 6. Цял ден търсихме къде сме забутали самолета. Накрая го намерихме и го продадохме. Изпихме парите.
Ден 7. Чакаме да дойде анти-терористичната бригада. Обещаха да донесат още водка.
Ден 8. Снощи изпихме всичката водка. Сутринта ни беше лошо. Дойдоха медицински екипи. Донесоха спирт. Леко подобрение.
Ден 9. Дойдоха някакви хора. Казаха, че са заложници. Нищо не носеха. Разменихме ги за водка.
Ден 10. Превзехме склада с гориво на летището. Керосина има отвратителен вкус.
Ден 11. Не мога вече, аман от тоя керосин...
Ден 12. Исках да се предадем. Не ме пуснаха. Заложниците казаха, че ще ме набият ако опитам пак да се предам. Пак пихме керосин.
Ден 13. Помощ! Някой да ме измъкне от тук!
Върнете се в началото Go down
LP | Grey
Напреднал
Напреднал
LP | Grey


Брой мнения : 70
Join date : 26.09.2008
Age : 28
Местожителство : Сливен

Вицове :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове :Р   Вицове :Р Icon_minitimeСъб Сеп 27, 2008 7:23 pm

хахахахахахахахаха Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!
spam spam spam
By Admin power admin
Върнете се в началото Go down
LP | Grey
Напреднал
Напреднал
LP | Grey


Брой мнения : 70
Join date : 26.09.2008
Age : 28
Местожителство : Сливен

Вицове :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове :Р   Вицове :Р Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 6:08 pm

Разговор между контрола и пътник в градски автобус:
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вие какво, зациклихте ли? Други думи не знаете ли?
- Знам. Прахосмукачка...
- Абе вие да не сте болен?
- А вие да не сте доктор?
- Аз не съм доктор!
- А пък аз не съм водопроводчик.
- Май ви хлопа дъската...
- Що, да не сте дърводелец?... А, ето я и мойта спирка! - казал пътника и слязъл от автобуса. Very Happy
Върнете се в началото Go down
LP | Silver
Напреднал
Напреднал
LP | Silver


Брой мнения : 79
Join date : 25.09.2008

Вицове :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове :Р   Вицове :Р Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 6:38 pm

Мариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакж
Върнете се в началото Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Брой мнения : 83
Join date : 25.09.2008
Age : 29
Местожителство : ~Sliven~

Вицове :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове :Р   Вицове :Р Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 6:46 pm

LP | Silver написа:
Мариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакМариян е гейтакж
Бахти якия виц!
Върнете се в началото Go down
https://bg-cs.catsboard.com
Sponsored content





Вицове :Р Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове :Р   Вицове :Р Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вицове :Р
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bg-Cs :: Други :: Лафче-
Идете на: